Переваги

fasad-iz-keramogranita

Колись металопластикові вікна були предметом розкоші. Але сьогодні вони доступні практично кожному, оскільки перетворилися на будівельний елемент, необхідний для створення комфортних умов життя. Загальносвітові тенденції з розвитку енергозбереження та державні програми, впроваджуються в нашій країні, роблять металопластикові вікна незамінними при модернізації старого житлового фонду і будівництво нового.

Металопластикові вікна мають цілу низку переваг:
Невисока ціна (порівняно з вікнами з алюмінію, або натурального дерева). Відмінна теплоізоляція. Правильно підібраний склопакет і профільна система дозволяють знизити втрати тепла в приміщенні і заощадити на опаленні. Герметичність. Ця властивість металопластикових вікон не тільки покращує теплоізоляцію, але і забезпечує високий рівень захисту від шуму, вологи і пилу. Довговічність. Згідно з дослідженнями, термін служби вікон з металопластику оцінюється в 40 років.

Стійкість до всіх видів атмосферних явищ. Металопластикові вікна мало чутливі до дощів і ураганів, до снігу, палючому сонцю і різких перепадів температур. Пожежна безпека. ПВХ важкозаймистий матеріал, який не підтримує горіння. Екологічність. Вікна з ПВХ не виділяють ніяких шкідливих речовин. Більше того, використовувані нами профілі КВЕ і Kommerling вироблені за спеціальною екотехнології Greenline і не містять свинцю.