Фасадне скління

Завдяки своїй унікальній зовнішності та високим експлуатаційним властивостям світлопрозорі фасади набули популярності серед архітекторів та будівельників. Фасад будівлі, який складається зі скла та алюмінієвого каркаса може мати різний колір, властивості, форму та ін.

Стійко-ригельний фасад

Класична стійко-ригельна система включає в себе стійки та ригеля з видимою шириною 50 мм. Це забезпечує максимальну світлопроникність та візуальну легкість фасадних конструкцій, а також елегантний зовнішній вигляд. Всі видимі елементи конструкцій можуть бути пофарбовані в будь-який колір по шкалі RAL, а великий вибір склопакетів надасть будівлі неповторний вигляд.

20160204_alumo_image01

Структурне скління

Система структурного скління призначена для виготовлення світло-прозорих фасадів без видимого кріплення склопакетів. Фіксація заповнення здійснюється з торця, в проміжок між склопакетами встановлюється термоізолюючий матеріал а ззовні шов заповнюється силіконовим герметиком чи ущільнювачем.

20160204_alumo_image02

20160204_alumo_image03

Напівструктурне скління

Ще одним різновидом фасадного скління є так звана «горизонтальна» чи «вертикальна лінія», в якому виділено один з напрямків механічного притиску склопакета. Це робиться з допомогою різних маскуючи планок (прямокутних, еліптичних чи напівкруглих), які підкреслюють один напрямок, тим самим надаючи будівлі додатковий об’єм по горизонталі чи вертикалі.

20160204_alumo_image04