Вентильовані фасади Scanroc

Система SCANROC є енергозберігаючою вентильованою фасадною системою для термозахисту будинків.

Унікальною особливістю вентильованої фасадної системи, що якісно відрізняє її від інших методів утеплення фасадів, є активний повітряний канал між утеплювачем і фасадним каменем.

За рахунок різниці температур більш теплого повітря всередині каналу і менш нагрітого зовні, в ньому створюється повітряний потік спрямований вгору (ефект тяги труби). Цей потік значно зменшує температурні впливи на стіну будівлі і забезпечує вентиляцію, яка виводить вологу з утеплювача і стін. Такий підхід дозволяє утеплювачу максимально використовувати свої енергозберігаючі властивості і зберігати оптимальну температуру всередині будинку при будь-яких погодних умовах.

Завдяки особливій формі та фактурі облицювальних елементів, зовні SCANROC нагадує цегляну кладку, що дозволяє застосовувати його на будинках з будь-якою архітектурою і стилістичними рішеннями.

Широкий вибір кольорів, простота їх комбінації і зручна система монтажу надають безмежні можливості для створення зовнішнього вигляду будинку.

Базовим матеріалом фасадного каменю є гранітна крихта, що забезпечує йому міцність і довговічність. Камінь може мати гладку або шорстку поверхню, а також довжину 600 мм (SCANROC) або 300 мм (SCANROC cottage та SCANROC cottage deluxe).

Камінь SCANROC cottage deluxe має мікс кольору, може бути з гладкою або з шорсткою поверхнею, що дозволяє майже в точності повторити забарвлення і фактуру клінкерної цегли.

Спеціальні добавки в складі каменю захищають його від дії ультрафіолетових променів і покращують довговічніші показники, тому з часом він не втрачає своїх характеристик і колірної насиченості.

Обрамлення віконних і дверних прорізів може мати різне виконання. В якості альтернативи каменю SCANROC застосовуються плоскі або фасонні елементи обрамлення з оцинкованого металу з полімерним покриттям різних забарвлень або спеціально виготовлені декоративні елементи.

Система SCANROC дозволяє виконати оформлення архітектурних деталей будинку, а також повністю сумісна з іншими фасадними матеріалами.

Конструкція системи:

  1. Стіна будинку
  2. Консоль
  3. Термоізоляційна прокладка
  4. Горизонтальний профіль
  5. Утеплювач товщиною до 150мм
  6. Тарілчастий дюбель
  7. Вертикальний профіль
  8. Повітряний канал
  9. Фасадний камінь SCANROC (600 мм), SCANROC cottage (300 мм), або SCANROC cottage deluxe (300 мм)

20160204_alumo_image21