Вітрини

alyuminievye-vitriny-01Департамент алюмінієвих конструкцій можна назвати центром інженерної думки компанії. Тут допомагають втілювати в життя найскладніші, але в той же час і самі захоплюючі проекти по склінню з алюмінію. Незалежно від того, йдеться про приватний замовленні, реалізації дизайнерського проекту або виконанні багатомільйонного скління великого об’єкта – професіонали Департаменту блискуче впораються зі своїм завданням.

Ми готові виготовити нашим Клієнтам світлопрозорі алюмінієві конструкції будь-якого рівня складності під ключ: фасади світлопрозорі (стійко-ригельні, структурні, спайдерні, елемент-фасади); навісні вентильовані фасади (з використанням алюмінієвих композитних панелей (АКП), керамогранитной плити, ламінату високого тиску, скла і т.д.); вікна, двері, «гармошки», «портали», підйомно-зсувні двері; зимові сади, куполи, піраміди будь-якої складності; огороджувальні перила; сонцезахисні козирки; вентиляційні решітки; автоматичні двері (розсувні, карусельні, телескопічні).

Ми готові запропонувати Вам алюмінієві конструкції в Києві і наступну високоякісну продукцію та послуги:

Скління фасадів будівель – ми використовуємо тільки сучасні матеріали та новітні технології: це можуть бути виготовлені алюмінієві профілі, ПВХ і навіть варіанти безрамного скління фасадів.

Алюмінієві вхідні групи – ми пропонуємо групи (орні і розсувні двері з алюмінієвого профілю, які ви також можете купити у нас) для будівель самого різного призначення: торгових і розважальних центрів, магазинів і супермаркетів, офісів і банків, адміністративних і офісних будівель, ресторанів і кафе, готелів, спортивних комплексів, лікувально-оздоровчих комплексів, салонів, лікарень, автосалонів і техцентров, автозаправок, аеропортів, ж / д вокзалів, автовокзалів, житлових будинків і т.д. Це надійно виготовлені алюмінієві конструкції, ціна яких залежить від складності виконанню робіт.

Офісні перегородки з алюмінієвого профілю – алюмінієві конструкції, які дозволяють без капітального ремонту і великих матеріальних витрат перепланувати будь-яке приміщення на свій смак. І чим комфортніше Ви організуєте, робоче місце своїм співробітникам, тим вищою буде віддача продуктивності праці.

Сходові огорожі і алюмінієві перила в місті Київ – є одним з найбільш функціональних і необхідних винаходів людини, службовців також засобом прикраси. Алюмінієві огородження популярні при будівництві сходів в громадських будівлях і спорудах. Виконані дизайнером нержавіючі огородження ідеально впишуться в архітектурний задум.